O nas

Węgiel, koks, kruszywa Koszalin, Mścice

Wykopy, rozbiórki Koszalin, zachodniopomorskie

Mar-Trans to doświadczona firma, działająca na terenie całego Koszalina, Mścic oraz całego województwa zachodniopomorskiego już od ponad dwudziestu lat. Przez cały ten czas dostarczamy Państwu najwyższej jakości węgiel, koks czy inne kruszywa. Zajmujemy się również rozbiórkami, wykopami czy instalacjami wodno-kanalizacyjnymi – szczególnie w okolicach Koszalina i w obrębie całego zachodniopomorskiego.

Jesteśmy firmą z tradycjami, która zatrudnia jedynie wykwalifikowanych fachowców stale podnoszących swoje umiejętności. Uważamy, że to właśnie ciągłe poszerzanie wiedzy oraz korzystanie z najlepszego sprzętu pozwala nam świadczyć usługi i dostarczać produkt z najwyższej półki. Niezależnie więc, w jakiej części województwa zachodniopomorskiego szukają Państwo węgla, koksu czy też usług związanych z rozbiórkami czy też wyburzeniami – wystarczy skontaktować się z nami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą związaną z węglem, koksem i innymi kruszywami. Co ważne, w sezonie zimowym oferujemy również choinki, a przez cały rok rozbiórki, wyburzenia czy też wynajem sprzętu budowlanego.